Follow Us!
Odebírat newsletter
Twitter

FAQ

Mohu nějak ovlivnit dramaturgii festivalu?
Jistě – vyplňte dotazník na naší webové stránce, popř. odpovězte na anketní dotazník distribuovaný na koncertech. K vašim přáním přihlížíme při sestavování dramaturgie ovšem zároveň se snažíme zachovávat náš objevný formát.

Jak mohu přispět ke zvelebení festivalu?
Chcete-li přispět festivalovému týmu dobrovolnou prací, přihlaste se na adrese bednarova@jazzfestbrno.cz. Máte-li zájem přispět finančně, kontaktujte výkonného ředitele festivalu na adrese trllo@jazzfestbrno.cz.

Existují nějaké slevy na vstupné?
Ano, poskytujeme slevy pro děti do 6 let, studenty, seniory a držitele průkazu ZTP/P. Bližší informace naleznete v sekci Vstupenky.

Co mám udělat pro to, abych mohl(a) na festivalu vystoupit?
Na program@jazzfestbrno.cz pošlete jednoduchou nabídku s linkem na hudbu a informace o kapele. Potýkáme se s přetlakem nabídky, nejsme proto schopni garantovat zařazení do programu.

Mohu se po dobu trvání festivalu v Brně levněji ubytovat?
Prestižní brněnské hotely ve spolupráci s festivalem nabízejí speciální destinační balíčky s exkluzivními cenami za ubytování a doplňkové služby.
Pokud se rozhodnete v některém z nich ubytovat po dobu trvání festivalu, máte možnost získat zvýhodněné vstupenky na všechny koncerty se slevou 15%. V případě dotazů kontaktujte naši kolegyni na adrese vanousova@jazzfestbrno.cz.
Seznam partnerských hotelů s aktivními odkazy naleznete ZDE.

Mohu platit vstupné na místech konání koncertů kreditní kartou?
Není-li uvedeno jinak, není na místech konání možné platit kreditní kartou. Mohu platit vstupné na místech konání koncertů v eurech? Pokud není výslovně uvedeno jinak, není na místech konání možné platit eury, pouze v českých korunách.

Mohu platit vstupné na místech konání koncertů v eurech?
Pokud není výslovně uvedeno jinak, není na místech konání možné platit eury ani jinou cizí měnou, pouze v českých korunách.

Je povoleno v místech konání akcí kouřit?
Kouření je zakázáno v místech konání všech hlavních koncertů festivalu.