Diana Krall JazzFestBrno Brno

Koncert Diany Krall - praktické

Základní info

Kde: DRFG Arena, Křídlovická 911/34
Kdy: 20. září 2017
V kolik: 
19:30 (otevření haly v 18: 30)

Délka: cca 90 minut (bez přestávky)

Kudy kam

Jak se k nám dostanete:
Doprava tramvají: Tram. č. 8 zastávka  Křídlovická
Doprava autobusem: Autobus č. 84, 44 zastávka Křídlovická.

Parkování v okolí:
Vzhledem k možnosti parkování pouze v přilehlých ulicích Křídlovická, Nové sady, Renneská třída, doporučujeme dopravu pomocí MHD, případně využít parkovacích domů v centru – Millenium Center Parking, PINKI PARK, parkoviště NC Gallery Vaňkovka

Jednotlivé vstupy

Hlavním vstup z ulice Křídlovická, dále vstup z ulice Poříčí u Kometa pub. Zvláštní vstup pro ZTP/P bude situován od vrátnice a parkoviště haly z ulice Poříčí.

VIP vstup z ulice Poříčí.

Obecné informace

Do prostor koncertu nebude dovoleno vnášet vlastní potraviny a nápoje (povoleno je 0,5l vody na osobu). Stejně tak není povolen vstup se zvířaty, bodnými, střelnými a jinými zbraněmi. V celém objektu platí přísný zákaz kouření. Z hlediska bezpečnosti je možné, že při vstupu budete požádáni o nahlédnutí do Vašich tašek, batohů a jiných příručních zavazadel.

Během koncertu není povoleno pořizovat obrazové a zvukové záznamy mimo press, pro který platí přísná pravidla – viz Informace pro Press.

Vstupem do haly se návštěvník zavazuje dodržovat návštěvní řád DRFG Areny .

PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ VNÁŠENÍ JAKÝCHKOLIV NÁPOJŮ NA PLOCHU PŘED PODIEM!

Informace pro novináře

Vstup pro novináře je výhradně s platnou vstupenkou přes turnikety. Kartičky a vstupenky pro fotografy budou připraveny k vyzvednutí na hlavní pokladně (ulice Křídlovická).

Fotografie lze pořizovat u pódia pouze během prvních dvou skladeb koncertu, následně je možné pořizovat fotografie od zvukového pultu. Vše zásadně bez použití blesku.

Videozáznam lze pořizovat pouze během druhé skladby od zvukového pultu. O případných změnách budete informováni při předání fotopasů či moderátorem.