Pozvánka na tiskovou konferenci JAZZFESTBRNO 2012 (22. března, 9:45 hod., Brno)

Vážené dámy, vážení pánové,

rádi bychomVás pozvali na tiskovou konferenci 11. ročníku  mezinárodního jazzového  festivalu JAZZFESTBRNO 2012, která se uskuteční ve čtvrtek 22. března od 9:45 hod. (po skončení radničního briefingu) v zasedací místnosti Rady města Brna na Nové radnici.

>>mapa zde

Jako host přijal pozvání hudebník, publicista, producent a vedoucí hudební redakce Českého rozhlasu Brno Jiří Plocek, který krátce pohovoří také o Ceně Gustava Broma.
Dále se na Vás těší Vilém Spilka, umělecký ředitel festivalu, a Vlastimil Trllo, výkonný ředitel festivalu.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti na e-mail press@jazzfestbrno.cz (případně kaspar@jazzfestbrno.cz)  nebo na tel.: +420 723 036 041, a to do 22. března do 9:00 hod.

Permanentka v prodeji

V souvislosti se zveřejněním kompletního programu 11. ročníku festivalu JAZZFESTBRNO 2012 byly dne 1. 2. 2012 uvedeny do prodeje vstupenky na veškeré koncerty. Pro zájemce, kteří si chtějí naplno vychutnat festivalovou atmosféru, byla vytvořena zvýhodněná permanentka umožňující zhlédnout většinu koncertů, a to s 20 % slevou.

JAZZFESTBRNO 2012 nabízí také zvýhodněné ceny jednotlivých vstupenek s 20 % slevou abonentům Filharmonie Brno, seniorům nad 65 let, držitelům průkazu ZTP a studentům (ISIC), 30 % slevu pak studentům uměleckých škol s hudebním zaměřením (ISIC).

(Uplatněné slevy budou kontrolovány na místě předložením příslušné průkazky, současně se vstupenkou.)

Brněnský JazzFest odtajňuje hvězdy pro rok 2012_pozvánka na tiskovou konferenci

Vážené dámy, vážení pánové,

mezinárodní festival JAZZFESTBRNO patří ke kulturní nabídce města Brna neodmyslitelně už více než dekádu. I jedenáctý ročník, jenž nás čeká v dubnu příštího roku, představí široké spektrum jazzu a sousedících žánrů. Do Brna se tak sjede plejáda výjimečných zahraničních hostů i špičky domácí scény, kteří nabídnou příznivcům jazzu a moderní improvizované hudby neopakovatelné (nejen) hudební zážitky.

Program jedenáctého ročníku je mimořádně nabitý, podařilo se nám do úzkého časového rozmezí získat celou řadu jazzových hvězd. Rádi bychom Vám zahraniční část programu osobně představili na tiskové konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu od 9:45hod (po skončení radničního briefingu) v zasedací místnosti Rady města Brna na Nové radnici. >>mapa zde

Na našem setkání:

- odtajníme zahraniční hvězdy pro rok 2012,

- představíme originální festivalový vizuál,

- pozveme Vás na bohatý doprovodný program v rámci celého festivalu,

- zveřejníme překvapení pro rok 2012 (podle vzoru minulého ročníku a koncertu Bobbyho McFerrina).

Na tiskovou konferenci přijal taktéž pozvání jako host Jan Beránek, který je znám nejen jako houslista, profesor, hudební publicista a chodící encyklopedie jazzu, ale už od začátku je především neodmyslitelnou tváří a nenapodobitelným moderátorem festivalu s příznačně suchým humorem.

Rád bych Vás poprosil o potvrzení Vaší účasti na e-mail press@jazzfestbrno.cz nebo na tel.: +420 723 036 041, a to do 24. listopadu do 8h.

Těšíme se na Vás!